23 Kasım 2014, Pazar
bugünün başlıkları (32)

okula gitmemek için tebeşir tozu yutmak

1. ateş çıksın diye yapılıyor dediler yaptım bi bok olmadı.

2. bende yaptım annem işine bende okula marş marşşş..

3. okuldan tebesir mi asiriyordunuz? biz mal gibi okulda yemistik son ders, meraktan.

4. yo valla elbrik nasıl yaptığımı anlatmamı istermisin?

5. anlat bebeyim makara kukara olur. <3

6. hep yapmak istemişimdir.

7. walla ben çok çalıyordum seksek filan oynarız diye .

8. o zamanlar ilkokuldayım herkesin annesi evde çocuklarını okuldan gelince karsılıyorlar bi ilgi bi alaka bende kıskanıyorum tabi çocukların kanununda olan şey ama benim annem çalışıyor tabi :(

bigün okulda hepimizi toplanıp konuşuyoruz işte o tebeşir tozu içmiş bugün ondan ateşi çıktı öğretmen gönderdi onu diye :)

tabi bu çatlak marginin kafasında ampül patlıyor o sırada :)
    evde tek başına olunca neyin içinde ne var avcumun içi gibide biliyorum tabi :P
    ilk yardım cantasının içinde kolayca ezilen tebeşir var biliyorum eve gidince annem gelmeden bi güzel un haline getiriyorum geri kalanıda yerine koyuyorum çok zekiyimmm çokkk :P

sonra akşam yemeğinden sonra kaşla göz arası yutuyorum bu tozu içmeside iğrenc gelmişti zaten o sırada salak kirectozu yutuyorsun sonucta dimi ama olsun belki atesim cıkarsa annem yarın işe gitmez benimle olur :)

velhasıl kelam ateşim cıktı artık benim psikolojim mi yoksa tebesir tozunun marifeti mi bilemem :)
    fakat annemi telaslandırmakdan baska bi işe yaramadı kadınım sabaha kadar basımda bekledi atesimi düşürdü

sabahsa margi okulaaa annesi işe marş marşşşş... :(

9. @8 failure. =( ama canim annecigin. <3

10. filmlerde görüp işe yaradığını sanıp denemiştim ilkokuldayken. ateşim hiç çıkmamıştı ama çok midem bulanmıştı. kustuğum için annemler okula yollamamıştı. sonuçta bi şekilde amacıma ulaşmıştım. o günkü yazılıya girmemiştim hehe

11. hepsini okudum en salak benmişim. herkes ilkokulda denemiş ben lisede denedim bunu :D
    lise 2 karnem pek iç açıcı değildi benim kafamda tebeşir tozu yutmak gibi bi ampül yandı. belki hasta olursam ateşim olursa annemler kızmaz diye düşündüm.
    o iğrenç şeyi yuttum. bi bok olmadı hiç işe yaramadı.
    azarı yedim gene.

12. ise yaramamisti bende demekki her bunyede olmuyo

13. ben ezip toz haline getirmek yerine rendelemiştim. yemek yapmaya hep hevesim vardıysa demekki. birkaç defa denedim. hiç birinde işe yaramadı.

14. hmmms keşke at bokundan yapıldığını bilseydiniz asdfghjklkjhgfdfghjkl

15. hiç denemedim kendimi çok eksik hissediyorum :(

...tümünü göster...