23 Ekim 2014, Perşembe
bugünün başlıkları (34)

spermi yutuyor musunuz

1. bunu yapmaktan tiksinenler olabilir. fakat ben son damlasına kadar yutarım ziyan etmem

2. ziyan edilir mi nimet o nimet...

3. o tatda başka bişey yok :) bulmuşken yutmak gerek

4. boğazımda balgam gibi kaldığı için, afedersiniz, artık yutmuyorum.

5. haydar hocam size bi sorum olacak böyle yapınca hamile kalma ihtimalimiz var mı? :P

6. bazen evet bazen hayır

7. (bkz: yutmayıp da ne yapalım besleyip büyütelim mi)

8. tadı kötü bee ben yutamıyorum :/ aslında istiyorum ama yutamıyorum :/

9. oha. one naytta yutuyo musunuz ?

10. bardağa koyup adama yutturun
    o da tatsın bu zevkten mahrum kalmasın

11. yutarım ben. hüüüp diye. tadı çok değişken ama. bazen acı bazen neredeyse tatlı. anlamadım gitti.

12. ben bunlari yutmam!!111yuzonbir

13. Hamile kalırsınız!!!!

saçmalamayın ampalar tabii ki kalırsınız. kutup ayıları da aslında mısırda yaşıyo zaten.

14. et14 haklı, hatta bedevilerle muhtelif şans oyunlarına girerken görülenleri var, mottoları'da şöyle;
    mısır bize las vegas, tırs gider

15. her zaman değil ama yutuyorum. özellikle ananas gibi meyveler bi gün öncesinden tüketilmişse, tadı daha tatlı oluyor.

16. sperm tadindan bir önceki ögünün tahminini yapabilirim. Soganli birseyler yenmisse sogan tadi geliyor, cikolataysa daha bi tatli oluyor.

17. öeeeeeh böeeeeeh böhhhhhk

18. evet, zevkle sevgiliminkini yutuyorum

19. tükürürüm ben tadını sevmiyorum

20. lezzetli bi sey olsa belki yutardım, ne de olsa besleyiciymiş :p

21. benim sevgilim sadece 1 kere ağzıma boşaldı onda da yutamadım koştum banyoya tükürdüm :/ kusma refleksimi biraz tutmayı öğrenebilirsem hem sakso hem de sperm yutmak bnm için daha keyifli hale gelebilir

22. bunun kişisel bi şey ve biraz da aşkla alakalı olarak görüyorum, benim sevgilimin en sevdiğim yerinden gelen bi şeyde midem bulanamaz içime boşalıyor zaten, ama tavsiyem o zevk suyunu tatmalısınız daha bikaç saat önce ekşimtrak zevk suyu dilimdeydi

23. her gün, sağlığım için bir çorba kaşığı spermi bir küp şekerle birlikte eritiyorum.
    sonra bir tutam nane, bir tutam kekik, çok çok az miktarda da bal koyuyorum.
    ayrıca bal tutan parmağını yalar ama buraya hiç girmeyeceğim.
    hepsini bir şat bardağına koyuyorum ve kafama dikiyorum.

not: yok artık ampalar yutulcak çok daha sevimli şeyler varken ne yutması yahu?

24. evet dks ama buyuk konusmamak lazım dsdsafa

25. 1 kere denedim sonra saksoda hiç olayı oraya getirmedim bilmem anlatabildim mi hatta ben sperm görünce çok kötü oluyorum.

...tümünü göster...