1 Kasım 2014, Cumartesi
bugünün başlıkları (23)

anal seksin faydaları

1. (bkz: eda yine ukte dolduruyor.)

2. erkeklere pek faydalıdır. götten prostat orgazmı oluyormuşlar.

3. korunmak zorunda değilsiniz. o kadar.

4. faydası var mı ki?

5. basur olmazsiniz.

6. @ballıkaymaklı, sadece hamile kalmamak için mi korunuyorsunuz?

7. (bkz: çamaşırsuyu içmenin faydaları)

8. kabızlık varsa etkili olabilir.

9. hiçbir boka faydası yok.

10. ben bı kere yaptım o kısının ısrarsı uzerıne ,sabaha kadar karnım agrıdı mıdem bulandı kendımı cok kotu hıssettım ya bırı bana tecavuz etmıs gıbı hıssettım

11. :(

12. sevgilini memnun etmek dışında bi faydası olacağını sanmam

13. hiç zevk alamıyorum ben bundan. * * faydası olsa ne olur?

14. benimkinin de göt fetişi var sanırım ama henüz açılmadı tam anlamıyla. bi gün sorucak ve bende git klozeti sik diyeceğim diye korkuyorum.

hak yolu varken bok yolu niye ya ?

15. neymiş faydası
    bi diyen olmamış

16. hiçbir faydası yok. kim çıkardıysa böyle bir seksi, kınıyorum kendilerini. damacanaya göz diken zihniyet burnumun deliğine bile göz dikebilir gerçi.

17. ereksiyonun ve her türlü cinsel faliyetimizin menşei olan pc kasının başlangıcını göt deliğimizin içinde yaratmazdı, bir faydası olmasa idi büyük ihtimal.

18. heteronormatif perspektiften bakmamak gerek.

@eczaci, gay bireyler hangi hak yolunu kullanacak sorması ayıp, "bok yolu"na mı talimler?

19. hiç denemedim. belki bi gün merak eder denerim, yok yok vazgeçtim yapamam korkarım canım acır diye. :(

20. acı verendir. hoş değil seven kadınları anlayamıyorum gerçekten. :o

21. artık kakişlerinizi çok kolay yapıyormuşsunuz ampalar

22. kabızlığa iyi gelir bence ama önce pipiye zeytinyağı sürdürmek gerekir. öte yandan makattaki kasların ağzına sıçtığımızdan dolayı yaşlandığımızda altımıza sıçacak konuma gelebiliriz <3

23. @eczaci, bok yolu nedir ya bok yolu nedir??

24. @haymatlos gay değilim ve bu benim düşüncem. ben gaylere bir saygısızlık yaptığımı düşünmüyorum açıkcası. bunu duymak zorlarına da gitmiyor olmalı sonuçta seçim yaparken bunları aşmış oluyorlar genelde...

25. @ezcaci kötü bir niyetin olduğunu düşünerek söylemiyorum yanlış anlama ama dediğin şey dolaylı yoldan da olsa heteroseksüel ilişkiyi yüceltiyor. yani iki erkek anal olmayan bir yoldan birleşemeyeceğine göre :)

...tümünü göster...