1 Ağustos 2014, Cuma
bugünün başlıkları (13)

vajinanın içine kamera yerleştirilse

1. ohannes çok acayipmiş bu o_O

2. bi tuhaf oldum lan

3. ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

4. ay kusacam.

5. ahahaha çok iyiymiş lan.
    ayrıca erkeğin vajinaya boşalması ne iğrençmiş lan ıykkkkk böyle kirletmiş gibi. evet.

6. iyi ki gizli saklı içimizde bi yer orası, çirkin be...

7. içerden bakınca gerçekten de "amdırdın mı sen kendini pipiş" diyesi geliyo insanın :) tek taraflı bakmayınca ne güzel hahaha. benim alanımdasın akıllı takıl :)

8. ciddi ciddi gerçek olabileceğini düşünenler olmuş ya ben daha bi şey demiyorum. ama yaratıcı yani, ilgi çekiyo. bana da iğrenç gelmedi

9. Themis ampa hiç am içi görmedik ki ne bilelim yahuuu.Kandırıldık mı şimdi? * * *

10. bir gizemli amımız vardı onu da ifşa ettiler bilimin bu nosyonuna karşıyım.

11. ağzıma girmiş hissi yarattı olm video asdfgk

12. vajina içinin yapısı böyle değil dediğimi sananlar olmuş çok imgeli bir dil kullanıyorum heralde.

@zat-ı hatun, çok iyi anlamışsın beni ampa tebrik ederim.

kastettiğim şey vajinanın o kadar ötesine yani direk rahim girişinin hemen önüne yerleştirilmesi ve o kameranın vajina sıvısından etkilenmemesi. yok yani öyle bi dünya. şimdi kamerayı bozmaz kardeşim teknoloji diyen de olur. ben onu mu diyorum akıllı muhterem, görüntü olarak o lens o sıvıya bulaşacağı için net olmaz ki zaten ikinci videoda da öyle yani zat-ı hatun'un sağolsun bulup gönderdiği belgesel daha gerçekçi.

tabi ilk linkteki kameranın önünde lens sileceği varsa bilemicem.

hala tırtıklı anlayan düz mantıklara selam ederim.

13. @themis bir daha izle istersen ampa kamera rahim girişine yerleştirilmiyor yakın çekim yapılmış, demekki sıvının bulaşmayacağı bir bölgede.

14. ilginç ve çokca garip bilemedim yorum edemedim sen beni sevemedi bana gelemedi gidemedi kendini ma mımı ma mımı maykrofon şovvv

15. Bana nedense çirkin gelmedi, çok hoş, ne bileyim izlerken bir hoş oldum. Hele boşalması ne kadar sevimli öyle.

ikinciyi de izledim, bence ikincinin boşalma kısmı ilk vidyodan montaj. diyip tartışmanıza yeni bir boyut kazandırabilirim. =)

aslında ilkini izlerken benim aklımdan boşalırsa kameraya gelir diye geçmişti ama direk kameranın üstüne değil yan tarafına boşalıyor yani kamerayı açılı yerleştirmişler.

16. bu video'yu izledikten sonra -ki adam kaldırmış- videoyu arkadaşlarımdan birkaçına atmıştım. videoyu izledikten sonra yazıları falan da okumuş bizim hatunlar. işte bayağı takip ediyorlardı haftada bir iki haftada bir bakınıp arada dedikodusu falan dönüyordu. onu yapmış bunu yapmış aa vs. benim heteroseksüel seks hikayelerine ilgim fazla yok, okuyorum da hani öylesine geçiyorum. bende çok etkisi olmadı. penisfobim olduğu için zaten çok fazla okuyamıyordum. bunu da henüz aşamadım. geçen gün konuşurken, yazılarının tümünü silip duygusal şeyler yazdığını öğrendim. bireysel çöküşler, bilmem neler... girdim baktım. adamın başına ne gelmiş nasıl bi çöküntüye uğramış bilmiyorum ama evli ve seks bağımlısı olmaktan çıkıp evli ve depresyon bağımlısı olmuş.

biraz ara demiş, umarım okurlarını arayı uzatarak üzmez. ne diyim.

17. sözlüğümüzün maskot başlığı için el ele verelim ve evli ve seks bağımlısı adama mesaj atalım. yeniden yüklesin videoyu ya da bize atsın biz yükleriz.

18. kalem şeklindedir, böcek şeklindedir... bi su yıkayaymış...

19. atalanta'dan dev amme hizmeti olsun dedim, şu videoyu başka bir yerde bulayım da link atayım dedim, zalım kader beni xvideos'a yönlendirdi iadskşlaidsklsşlkads

videonun aynısı değil, ancak kameraların nasıl yerleştirildiğini falan da görüyorunuz, bu da linki: http://www.xvideos.com/video32327/internal_vagina_sex

...tümünü göster...