ipana yumurta testi

 • *

  hiç anlamadığım testtir. dişlerimize yumurta muamelesi uygulanır. yumurtanın bi tarafı ipanayla fırçalanırken, diğer tarafı başka bi macunla fırçalanır. vee sonuç ortada. ipana tarafı güpgüçlü.

  dişlerimizle yumurta kabuğu arasında bağlantı kuran reklam ajansları..

  allahtan teknoloji gelişti de şimdi öyle yumurta gibi görseller kullanmıyorlar.

  1
 • sanırım o yumurta kabuğunda bulunan kalsiyumla ilgili. ipana, dişlerimiz ve kemiklerimiz içün gerekli olan kalsiyum koruyuculuğunu ihtiva eder demek istemişler. ilk diş macunu reklamlarını onlar yapıyordu şimdi hafızamdan sallamıyorsam. sirkeydi kullandıkları çözelti. bozuk yumurtaları ya ipanayla çalışan reklam ajansına göndermeli ya da sirke içinde bekledip, su balonu misali fırlatmalı, pis şakalar yapmalı.

  bizi takip edin

  kırmızı elma sözlük © 2010 - 2015

  kırmızı elma sözlük, içeriği dünyanın değişik noktalarında bulunan yazarlarca oluşturulan bağımsız bir platformdur. kırmızı elma sözlük içeriği herhangi bir ön denetimden geçmeksizin yayımlanmakta ve doğruluğu garanti edilememektedir. bu web sitesinde yaratabileceği hukuki sakıncalar başta olmak üzere olumsuz bir durumla karşılaştığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümünden kırmızı elma sözlük ekibi ile irtibata geçiniz. kırmızı elma sözlük dahilindeki her türlü içerik creative commons by-nc-nd koşulları altında lisanslanmıştır. içerik, kaynağı belirtilmek ve üzerinde değişiklik yapmamak koşuluyla ticari olmayan amaçlarla kullanılabilir.
  LGBT Pride


  webölye web design & web programming
  powered by webölye

  iletisim / şikayet / reklam - s.s.s. - istatistikler - facebook - twitter - tumblr