25 Ekim 2014, Cumartesi
bugünün başlıkları (23)

kadınlar için jilet

1. ayşe arman'ın köşe yazısında bahsettiği kadınlar için özel jilet varmış ama markasını yazmamış ay bilen yok mu şunu?

bu da o yazı, http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/18311620_p.asp

2. Benim bildiğim Gilette Venus var, o mu acaba?

3. venus var bi onun dışında var mı ki??

4. venüs candır yahu; aynen banyoda iki tık tık tertemizsin.

5. o zaman yanarım yanarım şu yaşıma kadar ağda acısı yaşadığıma yanarım.
    venüs kullananlara bir sorum var, tüyleri çoğalmıyor dimi??

6. yazıda jilet sözü nerede geçiyor, ağda bahsini okudum ama..?

7. nerden alırız bunu heryerde satılıyor mu ki

8. @dirmit ikinci başlıkta geçiyor. :)

9. ay ben 3 yıldır bildiğin erkek jileti kullanıyorum bi gün jiletlemesem diken gibi oluyo hemen. gilette venus olduğuna eminseniz hemen alıyorum

10. arkadaşlar 1 yıldır jilet venüs kullanıyorum hiçbir artma ya da sertleşme sıkıntım olmadı. üstelik süper kolay temizliyo, tahriş etmiyo, çabuk körelmiyo, çok memnunum. ama jiletle temizlemenin herzaman en fazla iki günde dikelme sorunu olur baştan söyliyim. hergün duş alma alışkanlığınız yoksa can sıkabilir; ama cillop gibi gezmek için hergün duş alma alışkanlığı da kazanabilirsiniz, bi taşla iki kuş daha noolsun :)

11. ayşe armanın kıla tüy demesi... memeye göğüs diyen zihniyetten

12. ben bunu hep görüyodum da normal jilet gibi sanıyodum la anam hiç söylemiyonuz lan ne biçim ampasınız .d süper cihazmış ha alaym bi bakaym

13. ben de erkekler trastan sonra yuzunu buzluga sokuyo ya bende kukumu traslayıp sokmak ıstıorm ferah ferah ohhh

14. @bekaretimyok,
    hah azını yiyim ampa. beni de bir merak aldı gidiyor.
    hakkaten ne iş bu venüs?

15. ben aldım bugün bu gilette venüsü. uzun süredir jilet kullanıyorum valla. tek ve çift bıçaklılar biraz sertleştiriyo ama 3 bıçaklılardan hep memnun kaldım, şimdi de bu venüsü aldım bakalım deneyeceğim. ağda kullanmak için üylerin belli boya erişmesi gerek ben bekleyemem anacım. hem arttırdığu falan da yok, kıl kökleriyle işi yok ki jiletin arttırsın.kuru kuruya kullanmazsanız tahriş de etmez ama tekrar söyliyorum beyaz tek bıçaklılardan uzak duralım karılar aman diyim.

16. bugun eskı sevgılım ve abısı geldı ve havuza cagırdılar komple kıllıydım ufak ufak tam 3 dk içinde tüm vucudum ıpek gibi oldu yaşasın jileeett :d

17. venüs aldım lan güzelmiş yumuşacık, yaz zaten sürekli duş halindeyiz, 2 dkda taamdır.d

18. en çaresiz kalınan zamanlardaki kurtarıcım.can dostum bile diyebilirim yani benim için o derece önemlidir.hem can acısı yok hem zamandan çalmıyo.tabi etkisi kısa süreli ama olsun.

19. venus bir harika ben bayadır kullanıyorum. ağdaya vakit yetişmiyor. sevgiliniz varsa zaten ağda büyük sorun bekle çıksın da falan filan ancaa.. venus'u de kuru kuruya yapmayın ertesi gün baş verir. öyle özel bi jel falan da bulamıyorsanız nivea'nın hassas ciltler için traş jeli var fındık kadar sıkıyorum komple bacagı kaplıyor ve 3-4 gün pamuk gibiyim. tabi kişiye göre değişir ama pamuk gibi yaptıgı kesin. venus kullanın 3 bıcaklıdan asagı kullanmayın.

...tümünü göster...