28 Temmuz 2014, Pazartesi
bugünün başlıkları (17)

seksten önce ve sonra duş almak

1. planlı seks mi olur.

2. bar tuvaletinde sevisecekseniz, taharet muslugu ile yikaniniz. <3

3. ne gereği var. hadi sevgilim önce duşa. heh şimdi sevişebiliriz. şimdi hemen duşa koş koş.

4. havuza girerken duş almak gibi. bir tür pre-gusül abdesti.

5. önce evet, sonra hayır.

6. sakine titizcan

7. öncesinde plansız olacağı mümkün olmaz e sonrasında da uyumak varken kim kalkıp duş alsın

8. (bkz: boy abdesti)

9. planlı olacaksa standart bu olmalı. plansız geliştiyse bazı şeyler yapılmasın. mesela ben partnerimin o gün tuvalate girdiğini biliyorsam ya da hissediyorsam falan gibi durumlarda aşağılara inemem ön sevişmede. olmaz olamaz. temiz olalım temiz.

10. ilişkinin ilk zamanları 'bakımdır, sevgiliye temiz görünmektir'', ilerleyen zamanlarda ''gereklilik'' olur ve son zamanlarda da unutulur gider :)

11. gusül abdesti diye bir şey var islamda,seksten sonra da onu almak * farzdır. komşularınızın falan müslüman olma olasılığı vardır belki.

12. sonrasında rahatlama açısından epey gerek duyduğum bir şey olmasına rağmen, aramda ciddiye aldığım bir çekim olan kişi ile yatmışsam hemen yıkanmamaya çalışıyorum. böyle kokusu falan kalsın...

13. önce evet..mis gibi kokmalıyım..
    sonra hayır onun kokusuna karışmış kendi kokumu bir süre korumalıyım..

14. eğer evde onu bekliyorsam alır ve vücuduma kremler hazırlanırım ama yok efendim hayda hoppp misali gelişiyorsa hiç kendimi kasmam çatırdatırım, dirty sex yapmışsam mecbur yıkanırım sonrasında ama diğer türlü alnımda ter, dudaklarımda tadı, kukumda ve tenimde kalan kokusuyla yatarım..missssss

...tümünü göster...