27 Şubat 2015, Cuma
bugünün başlıkları (4)

  koç burcu kadını

 1. selam ben koç burcu kadını. burcum koç, yükselenim koç. sorularınızı alayım

 2. @1 hayatımı scırtan kız modelı .. :/

 3. selam ben hayat sçırtan kız modeli. sorularınızı alayım

 4. yeap ben de koçum:)

 5. selam ben koç burcu kadını. burcum koç, yükselenim koç.soru sormayın.

 6. benim de koç ama sorum yok

 7. +1. özelliklerimiz ne sevgili ampalar?

 8. @sivit yarrak düşkünü oluyolar kendimden biliyorum asdfgjklşi öhüm şaka bi yana;

  http://www.fallar.net/burclar/koc_burcu_kadini.asp

 9. sağolasın ampam okuyorum.ekşide koç burcu kadınına yapılmaması gerekenlerde bunu yazmışlar çok doğru ben bi haftadır bu yüzden deliriyorum
  başka kızlardan pek bahsetmeyin.
  bahsedecekseniz her ayrıntısıyla anlatın.
  buraya gelsin tüm hikayesini anlattırıcam. böyle yarım yamalak çıldırıyorum, boşlukları kendim doldurmaya çalışmaktan

 10. oha dişisel verdiğin link çok iyiymiş ampiş

 11. ben bi cam açayım o zaman sana cnm asdfghk

 12. burcum koç, yükselenim koç. koç ve daha fazlasıyım adeta.

 13. burcum koç, yükselenim de koç ve çok güzelim. * *

 14. Kocum cokta mutluyum arkadaslara basarilar diliyor ve koc kadinlar korkmalarini oneriyorum

 15. sex temsilcisi diye geçer.

 16. fazlasıyla ince düşünceli olduğu için aynı inceliği karşısındakinden bekler bulmazsa çabuk kırılır. zordur.

 17. dediğim dedik çaldığım düdük

 18. bunlar çok garip yaratıklardır. bir de ne hikmetse hep beni bulurlar. adamı kelimelerle kendine bağlarlar. uçkurlarına feci düşkündürler ki bundan yana pek sıkıntım yok aslında. bazen inanılmaz ince düşünürken bazen inanılmaz odun olabiliyorlar. sürprizlerle dolular, ama aslında aşkları tehlikelidir. feci sahiplenirler ama gözleri de dışardadır. her an her yerde sevişebilirler. tutku ne demek bu kadınlardan öğrenebilirsiniz. bi de vazgeçilmesi kolay değildir lan bunlardan.
  kendi adıma konuşursam sanırım bunların aradığı bir çok özelliği bulunduruyorum. ısrarla inatla beni buluyorlar. dahası ne kadar dilim yansa da yine kanıyorum yine kanıyorum.

  edit: en illet olduğum özellikleri ki buna kulak verin, sinirlendiklerinde daha önce şahit olmadığınız şeyler söyleyip yapabilirler ve çok geçmeden pişman olurlar. benim de bunlardan kaçma sebebim aslında biraz da budur. okkibby

 19. ahanda ben!hem de koça koçum.koçun en ucuyum.kesinlikle çok pis bağlanırım,ama etrafı kesmekten asla geri kalmam.sadece keserim!sevişgenimdir.bazen ne kadar ince düşünebildiğime ben bile şaşarken,bazen de odunluğumdan kendim bile kıllanırım.kelimeleri kullanmayı çok ii bilirim,bağlama çekmekteyse üstüme yoktur.bu sebeptendir ki hayatta en hayran olduğum insanlar bağlamalarımı yemeyenlerdir,önlerinde saygıyla eğilecek kadar da alçakgönüllüyümdür.
  son kısma gelince,hayatım boyunca bir çok insanı sinirlenince sölediklerim yüzünden kaybetmiş,bir çoğunun da çok kırılmasına sebep olmuş,binlerce pişmanlık yaşamış olmama karşın bu tarafımı bi türlü törpüleyememiş olmamdan da utanç duyuyorum.

 20. bıktım koç burcu kadını olmaktan!yine sinirle yaptığım bi denyoluk yüzünden deli gibi aşık olduğum herifi kaybettim.koç kadını olmak istemiyorum!

 21. libidosu fena yüksek kendine aşık kadınlardır ama bunu ulu orta heryerde söylemez.fazlaca gururludur sevdiği ne varsa ölümüne kıskanır.canını isteyin onun olan neyi varsa istemeyin.
  koç arkadaşınız varsa kötü gün dostu aramanıza gerek kalmaz çünkü o maddi manevi sonuna kadar arkanızda durur.ama fazla melonkoli ve boheme gelemez kaçırmayın hatunu.
  şıp sevdidir, maymun iştahlıdır, ama aşık olduğu adama sonsuz bağlanır aldatmaz yine de etrafındakileri gözleriyle yemekten geri kalamaz napsın...akrep erkeği gördümü affetmez akrep erkeğine erir biter ...hele ki aşık olmuşsa vay haline ..
  her zaman kendi ayakları üstünde durmayı başarır, hesabı erkeğe ödetmez ondan pek bi beklentisi de yoktur zaten. her işini kendi halleder. erkekleri seks yapabildikleri yol arkadaşı olarak görür. kimseyi hayatının merkezine koymaz (evladı olunca napar onu bilemiyorum)...
  amazon= koç kadını dır
  nerden mi biliyorum... (bkz: kendine hallenen kadın)

 22. (bkz: ben)

  bu kadar özgüveni nereme sokucam bilmiyorum

 23. çok çekicidir, ancak çok da can yakma potansiyeli vardır.

...tümünü göster...