1 Mart 2015, Pazar
bugünün başlıkları (18)

  daracık am

 1. erkeklerin sıkça kullandığı bir kalıp. dipdiri sik gibi bir şey sanırım.

 2. Bakire, hiç el değmemiş ya da bir elin parmakları kadar tecrübesi olmuş kadınlar için kullanılır ve alt mesajda aşağılama anlamı vardır. Benim dikkatimi çeken şey ise bunu kullanan erkeklerin homofobik olmaları.

  Birde bir erkek cinsel açıdan başarılı olduğunu düşünüyorsa, ilişki yaşadığı kadının "daracık am"ı olduğunu söyler ya da ima eder. Aksi durumda "folloş olmuş, kafam girse nafile" gibi bir tabir kullanılır. Burdan şunu çıkartabilirsiniz; bir erkek kadının vajinası ile ilgili bu tür tabirler kullanıyorsa farkında olmadan alttan alta kendi penisinin büyüklüğü ya da cinsel açıdan özgüveni hakkında bilgi veriyordur. Ki bu mesaj genelde olumsuz yönderdir. Çoğu erkek bu mesajı verdiğini farketmez bile. Bence iki tabiri kullanan erkektende uzak durmak ya da en azından şüphe ile bakmak lazım.

 3. tey allahım ya.
  am demişken, pelvik kaslarımla kırdığım siklerden bahsetmiş miydim??

 4. sağlam girdiler yamuk çıktılar :DDDD:D:D:D:D:Dddd

 5. amım da övünmek gibi olmasın yayla gibi. geniişşş ferahhh.

 6. seni bile alır içine. daha da çıkaman ;)))

 7. niye 5 entry girdin derseniz. amım geniş ben geniş :DdDD:Dddd yapı meselesi

 8. amım daracık bildiğiniz daracık

 9. (bkz: neye göre kime göre)

 10. seks yapmaktan folloş oldu benim amcığım <33 çok tatlııııı

 11. seks yapınca formundan bir şey kaybetmez, tam tersi o bölgedeki kaslarını çalıştırır.

 12. (bkz: ilk giren siz olun)

 13. birkaç bir şey söylemek istiyorum.
  birincisi, daracık am harika bir şey değildir, amın her türlüsü harikadır. türk erkekleri dar amı överler çünkü pipileri herhangi bir amı dolduramayacak kadar küçüktür. amın darsa iyi, değilse kötü diye siktiriboktan erkek palavlarına inandığınızı söylemeyin.
  ikincisi, çok ilişkiye girince amın genişlemesinin de mümkünatı yoktur, eğer içinize oğlanın sikini değil oğlanın kendisini alırsanız belki.. kaldı ki türk erkeklerinin minik pipileriyle bunun mümkünatı yok.
  üçüncüsü, sevişen kadının pelvik kasları güçlenir. bu şekilde kadınlarda özellikle menopoz sonrası görülen mesane, rahim ve barsak sarkmaları azalır. artı seksten alınan haz artar.

 14. herkes yazmış ama ben de yazayım.

  sanılanın aksine sık seks yapmak vajinayı genişletmez. tam tersine kasları güçlenirir bu da siki iyi kavramasına yol açar.

  vajina ancak doğumdan sonra genişleyebilir. o da zaten görecelidir canım arkadaşım. seninki 12 santimse zaten her vajina geniştir.

 15. (bkz: ufacık pipi)

 16. (caps: ipvskuyu/2216)

...tümünü göster...